Preskoči na sadržaj
bljesak-logo
search icon
sun icon
open-nav
Ne može drugačije

Dom naroda: Opet isto…

Dom naroda PSBiH ponovno nema kvorum za rad, nisu došli izaslanici iz SNSD-a…

Počela je hitna sjednica Doma naroda Parlamentarne skupštine Bosne i Hercegovine, ali joj ni danas ne prisustvuju tri izaslanika iz SNSD-a tako da nema kvoruma za rad.

Predsjedavajući Doma naroda Kemal Ademović je na početku sjednice konstatirao da joj prisustvuje 10 izaslanika – pet iz Kluba bošnjačkog naroda, tri iz Kluba hrvatskog naroda i dva iz Kuba srpskog naroda.

Također je pročitao i dopis koji je dobio od člana kolegija Nikole Špirića koji ga je obavijestio da izaslanici iz SNSD-a Sredoje Nović, Radovan Kovačević i on neće prisustvovati ovoj sjednici, navodeći da Ademović već nekoliko puta pokušava samoinicijativno da zakaže sjednicu Doma naroda.

POVEZANO