Preskoči na sadržaj
bljesak-logo
search icon
sun icon
open-nav
Opet

Dodik u duetu s Knindžom  

14.09.2021. u 10:10
text

''Slavimo još jedno rođenje u porodici!'', napisala je na Facebooku Gorica Dodik objavivši video svojeg oca Milorada kako pjeva s Bajom Malim Knindžom.

Iako nema detalja o novom Dodikovom hvatanju mikrofona, zabava se navodno održala u Laktašima.

Srpski član Predsjedništva BiH i čelnik SNSD-a rado se hvata pjevanja a nedavno je ''odradio'' duet sa srbijanskim ministrom Aleksandrom Vulinom na Manjači.

POVEZANO