bljesak-logo
search icon
sun icon
open-nav
NAJNOVIJE
U New Yorku

Bećirović se u New Yorku sastao sa Bidenom

''Raduje me da je predsjednik Biden još jednom iskazao punu podršku Bosni i Hercegovini, a posebno da je istaknuo svoju osobnu povezanost s našom državom'', rekao je Bećirović.
26.09.2024. u 21:20
text

Predsjedavajući Predsjedništva Bosne i Hercegovine Denis Bećirović sa suprugom Mirelom nazočio je u New Yorku prijemu koji organizira predsjednik Sjedinjenih Američkih Država Joe Biden s njegovom suprugom Jill.

''Bosna i Hercegovina i SAD imaju čvrste i prijateljske veze, a naše strateško opredjeljenje je dodatno jačanje tih veza.

Susret s predsjednikom Bidenom i prvom damom bio je prilika da iskažem poštovanje predsjedniku i narodu SAD-a za cjelokupnu dosadašnju pomoć našoj državi.

Raduje me da je predsjednik Biden još jednom iskazao punu podršku Bosni i Hercegovini, a posebno da je istaknuo svoju osobnu povezanost s našom državom'', rekao je Bećirović.

comment icon
svi komentari (0)
POVEZANO