bljesak-logo
search icon
sun icon
open-nav
Prognoza

Udar vjetra u Mostaru iznosio 70 km/h

07.01.2017. u 11:58
text

U Mostaru je u subotu u 11 sati izmjereno minus šest stupnjeva Celzija, navodi se iz Meteorološke postaje Bijeli brijeg. Prema podacima najveća brzina vjetra izmjerena je prilikom redovitog mjerenja u petak u 12 sati. Udar vjetra iznosio je oko 70 km/h, priopćeno je iz ove meteorološke postaje za Bljesak.info.

Zbog nestabilne vremenske situacije i loših uvjeta za vožnju, pojačana je kontrola posjedovanja zimske opreme za sva motorna vozila, a policija isključuje vozila koja nemaju zimsku opremu. To se posebno odnosi na dionice preko planinskih prevoja, navodi se iz BiHAMK-a.

U središnjim, istočnim i zapadnim područjima Bosne danas će biti umjereno, ponegdje pretežno oblačno vrijeme. Meteorolozi za naredne dane najavljuju i dalje niske temperature sa negativnim predznakom u gotovo cijeloj BiH.

U Hercegovini se temperature u plusu očekuju sredinom narednog tjedna.

comment icon
svi komentari (0)