bljesak-logo
search icon
sun icon
open-nav
Splavovi

Pucnjava na Jalinom koncertu u Beogradu:Tri osobe ozlijeđene

16.06.2016. u 06:27
text

Tri osobe ozlijeđene su u pucnjavi koja se dogodila oko 3.30 sati jutros ispred popularnog beogradskog splava "Shake and Shake", prenose beogradski mediji.

U pucnjavi su ranjeni tattoo majstor iz Žarkova Miloš Stevanović, reper Vukadin Gojković, poznatiji kao Vuk Mob i nepoznata djevojka. Tattoo majstor upucan je nekoliko puta u noge, leđa i jednom u ruku, dok je reper Vuk Mob upucan jednom, a nepoznata djevojka je u pucnjavi zadobila prostrijelnu ranu na nozi.

Nju je pogodio zalutali metak koji je napadač ispalio na drugove Stevanovića i Gojkovića. Pucnjavi je prethodilo naguravanje između dvojice ranjenih mladića i dvojice nepoznatih na splavu. Osiguranje kluba je zbog toga svu četvoricu mladića izbacilo sa splava, nakon čega je došlo do obračuna.

Napadači su nakon pucnjave pobjegli sa lica mjesta i policija traga za njima. Hitna pomoć je povrijeđene prevezla u Urgentni centar.

Na splavu "Shake and shake" sinoć su nastupali bosanskohercegovački reper Jala i Juice, a kako saznajemo ranjeni mladići su došli kako bi ih podržali jer se sa njima i privatno poznaju pišu Nezavisne.

comment icon
svi komentari (0)