bljesak-logo
search icon
sun icon
open-nav
Pomoć narodima Turske i Sirije

Mostarci najviše pozivali broj 17006

Od početka smo pokazali jedno veliko srce i veliku empatiju za sve ovo što se trenutno dešava. Nastavit ćemo ovim tempom i dalje. Vrlo je važno da nastavimo, jer tamo se dešavaju stvarno teške stvari i treba pomoći tim ljudima, poručio je Kordić
17.03.2023. u 06:38
text

U sinoćnjoj velikoj akciji BHRT-a i udruženja Pomozi.ba u kojoj je skupljeno 300 tisuća KM za pomoć narodima Turske i Sirije, sudjelovao je i mostarski gradonačelnik Mario Kordić. 

Kordić je istaknuo kako su "Mostarci neprestano pozivali broj 17006".

"Nije iznenađenje da Mostarci stalno zovu. Od početka smo pokazali jedno veliko srce i veliku empatiju za sve ovo što se trenutno dešava. Nastavit ćemo ovim tempom i dalje. Vrlo je važno da nastavimo, jer tamo se dešavaju stvarno teške stvari i treba pomoći tim ljudima", poručio je Kordić.

comment icon
svi komentari (0)
POVEZANO