bljesak-logo
search icon
sun icon
open-nav
Zemlja za nas

E to je BiH: Uposlenici Ustavnog suda cijepili se u Srbiji

Ustavni sud BiH posebno se zahvalio svim zaposlenim u Zavodu za javno zdravlje Užice na čelu s direktoricom Zavoda Vlatkom Stevanović.
16.03.2021. u 14:18
text

''Prvo cijepljenje zaposlenika Ustavnog suda BiH uspješno je obavljeno 15. ožujka 2021. godine u Općoj bolnici Užice (Republika Srbija), a recijepljenje će biti naknadno dogovoreno i organizirano u suradnji s nadležnim institucijama Republike Srbije'', priopćeno je iz ove institucije.

''Ustavni sud BiH izražava posebnu zahvalnost kolegama iz Ustavnog suda Republike Srbije na čelu s predsjednicom Snežanom Marković, ministru vanjskih poslova Republike Srbije Nikoli Selakoviću, te veleposlaniku Republike Srbije u Bosni i Hercegovini Aleksandru Đorđeviću, koji su uz dobru volju omogućili cijepljenje zaposlenika Ustavnog suda BiH'', naveli su iz Ustavnog suda BiH.

Ustavni sud BiH posebno se zahvalio svim zaposlenim u Zavodu za javno zdravlje Užice na čelu s direktoricom Zavoda Vlatkom Stevanović.

comment icon
svi komentari (0)
POVEZANO