Preskoči na sadržaj
bljesak-logo
search icon
sun icon
open-nav
Mostar

Zbog dojave o bombi evakuirana Vlada HNŽ-a

Kako je potvrđeno, policija je nakon očevida utvrdila kako je riječ o lažnoj dojavi, nakon čega su se djelatnici Vlade vratili na svoja radna mjesta i nastavili s radom.

Vlada HNŽ-a u ponedjeljak je privremeno evakuirana nakon dojave o bombi upućene Srednjoj turističko-ugostiteljskoj školi u Mostaru, s kojom dijeli istu zgradu.

Kako je potvrđeno, policija je nakon očevida utvrdila kako je riječ o lažnoj dojavi, nakon čega su se djelatnici Vlade vratili na svoja radna mjesta i nastavili s radom.

Ovaj incident dio je niza dojava o postavljenim eksplozivnim napravama koje su tijekom cijelog ponedjeljka uznemiravale javnost u Hercegovačko-neretvanskoj županiji. Zbog sigurnosnih procjena i provjera na više lokacija, nadležne službe morale su reagirati u kratkom roku, a pojedine ustanove i institucije bile su privremeno ispražnjene.

Posljednja takva dojava tijekom dana zabilježena je u Sveučilišnoj kliničkoj bolnici Mostar.

POVEZANO