bljesak-logo
search icon
sun icon
open-nav
NAJNOVIJE
Peti dan potrage

Uhićen Emir Selimović, osumnjičen za ubojstvo supruge i sina

Pripadnici MUP-a RS uhitili su Emira Selimovića, osumnjičenog za ubojstvo supruge i sina, prenosi Avaz.
17.02.2025. u 11:32
text

Pripadnici MUP-a RS uhitili su Emira Selimovića, pet dana nakon što je za njim raspisana potraga zbog sumnje da je usmrtio suprugu Inelu i njihovog maloljetnog sina (13), prenosi Avaz.

Nalaz obdukcije potvrdio je da su žrtve zadavljene golim rukama.

Podsjetimo, tužiteljstvo Tuzlanskog kantona potvrdilo je da su Inela Selimović i njihov 13-godišnji sin usmrćeni davljenjem. Policijski službenici MUP-a Tuzlanskog kantona i Policijske postaje Kalesija nasilno su ušli u stan u večernjim satima, nakon što su dobili odobrenje tužitelja i suca Općinskog suda.

U stanu su zatekli beživotna tijela žene i djeteta. Očevidom je rukovodio dežurni tužitelj, a daljnja istraga je u tijeku. Policija je djelovala temeljem sudskog naloga nakon što su dobili informaciju članova obitelji i prijatelja da se Inela i njen sin ne javljaju na telefonske pozive.

Potraga za Emirom Selimovićem trajala je od četvrtka, a pretpostavlja se kako mu je povod za ubojstvo supruge i sina bila pokrenuta brakorazvodna parnica.

comment icon
svi komentari (0)
POVEZANO