Kako neslužbeno doznaje Index.hr, drugi osumnjičeni u istrazi ukazao je na Andreja B., bivšeg supruga žrtve, kao osobu povezanu s brutalnim zločinom koji je šokirao Zagreb.
Policija je privela Andreja B., bivšeg supruga 30-godišnje Andreje K., koja je zajedno sa svojim partnerom Marijanom C. ubijena 13. lipnja u zagrebačkom naselju Markuševac. Prema informacijama koje prenosi Index.hr, sumnja se da je upravo on naručio dvostruko ubojstvo.
Slučaj je od početka izazvao sumnje istražitelja jer između žrtava i počinitelja nije postojala nikakva poznata veza, ni emotivna ni poslovna. Ubrzo je pažnja usmjerena na osobu koja ih je sve povezivala, bivši muž ubijene, Andrej B., koji je, navodno, bio u prijateljskim odnosima s osumnjičenima.
Kako neslužbeno doznaje Index.hr, jedan od dvojice osumnjičenih tijekom davanja obrane naveo je upravo Andreja B. kao osobu koja stoji iza zločina. Također, postoji informacija da su se nekoliko dana prije ubojstva Andrej B. i obojica osumnjičenih susreli na zajedničkoj večeri.
Istraga se nastavlja, a policija i dalje prikuplja dokaze kako bi rasvijetlila sve okolnosti ovog brutalnog čina.