Preskoči na sadržaj
bljesak-logo
search icon
sun icon
open-nav
Nepoznat uzrok

Trebinje: Planuo Audi

U trebinjskom naselju Gradina rano jutros izbio je požar na automobilu marke "audi B-4", vlasništvo Z.P.S., ali ozlijeđenih nije bilo, rečeno je u Centru javne bezbjednosti Trebinje.

Vozilo je vlasništvo Zorana P. Sorajića, nekadašnjeg zamjenika načelnika općine Trebinje, koji kaže da je automobil potpuno izgorio i da smatra kako se sam zapalio, jer nitko nije imao razloga da podmetne požar. Požar je izbio oko tri sata, a policija radi na utvrđivanju uzroka požara.

Sorajić je ispričao Srni da je vozilo parkirao ispred zgrade u kojoj živi i da ga je susjed probudio i rekao da je ispred požar.

"Kada sam pogledao vidio sam da gori moje vozilo. Nisam ni sa kim u konfliktnoj situaciji, tako da ne sumnjam da mi je netko zapalio vozilo", navodi Sorajić i dodaje kako je najvažnije da nitko nije ozlijeđen.

U vatrogasnoj jedinici Trebinje ističu da su odmah nakon poziva reagirali, ali da nisu mogli spriječiti požar koji je zahvatio cijeli automobil. Sorajić je trenutno zaposlen u trebinjskoj Filijali fonda zdravstvenog osiguranja.

Automobil "audi B4", koji se jutros zapalio, izgorio je zbog kvara na instalacijama, potvrđeno je Srni u Centru javne bezbjednosti Trebinje.