bljesak-logo
search icon
sun icon
open-nav
Ulica Alojzija Stepinca

Široki Brijeg: Prometna nesreća izazvala gužvu prema školi i crkvi

28.04.2017. u 16:18
text

U petak u 17.55 sati u Ulici Alojzija Stepinca u Širokom Brijegu dogodila se prometna nesreća u kojoj su sudjelovala dva osobna automobila. Nesreća se dogodila na opasnom zavoju kod Gradske mrtvačnice u naselju Klanac. 

''U jednom zavoju došlo je do kontakta između automobila Škoda Felicia, kojim je upravljala J.Ć., te Mercedesa B klase, kojim je upravljala M.K., obje s područja Širokog Brijega. Na automobilima je nastala manja materijalna šteta'', izjavio je za Bljesak.info glasnogovornik MUP-a ŽZH Dražan Bošnjak.

Kako doznaje Bljesak.info, u prometnoj nesreći nije bilo ozlijeđenih.

Za vrijeme trajanja očevida, kojeg su izvršili policijski pripadnici PU Široki Brijeg, promet se preusmjeravao preko Gradske mrtvačnice što je izazvalo veliku gužvu s obzirom da se nesreća dogodila na cesti koja povezuje Brijeg, gdje se nalaze srednje škole, ALU i crkva, sa središtem grada.

Podsjećamo, prometne nesreće u ovom zavoju događaju se veoma često, a zaštitna ograda postavljena je tek u lipnju 2016. godine.

 

comment icon
svi komentari (0)