Preskoči na sadržaj
bljesak-logo
search icon
sun icon
open-nav
Kraj

Policija uhitila osumnjičenog za ubojstvo na Dobrinji, dijete pronađeno bez ozljeda

"U 19:15 sati, policijski službenici Uprave policije MUP-a KS lišili su slobode muškarca T.P. (1977) zbog osnova sumnje da je počinio kazneno djelo Ubojstvo", priopćeno je iz MUP-a.
01.05.2026. u 19:59
text

Ministarstvo unutarnjih poslova Kantona Sarajevo priopćilo je u petak kako su uhitili osumnjičenog za ubojstvo na Dobrinji.

Podsjetimo, u 16:15 sati Policijskoj upravi Novi Grad je prijavljena upotreba vatrenog oružja u naselju Dobrinja, ulica Omladinskih radnih brigada. Liječnik Hitne pomoći je u 16:30 sati konstatirao smrt žene u dobi od 41 godine.

"U 19:15 sati, policijski službenici Uprave policije MUP-a KS lišili su slobode muškarca T.P. (1977) zbog osnova sumnje da je počinio kazneno djelo Ubojstvo. 49-godišnjak je lišen slobode na području općine Stari Grad", priopćeno je iz MUP-a.

Podsjetimo, mediji su ranije izvijestili kako je riječ o Tariku Pruscu.

Dijete koje je počinitelj poveo sa sobom nakon izvršenja kaznenog djela je pronađeno neozlijeđeno i trenutačno o njemu skrbe stručnjaci. Očevid još traje.

POVEZANO