Mostarska policija otkrila je razbijače prozora na stanu starice u Vukovarskoj ulici koja se medijima požalila da joj se to događa već dulje vrijeme.
Kako je potvrđeno za Bljesak.info iz MUP-a Hercegovačko-neretvanske županije, radi se o mlađim maloljetnicima od kojih je jedan priznao počinjenje ovog djela.
'' PU Mostar Centar zaprimila je 18. travnja oko 21:30 prijavu od strane A.R. (1946) da joj nepoznate osobe razbijaju stakla na prozorima u Vukovarskoj ulici Po zaprimljenoj prijavi policijski službenici postupili su te utvrdili istinitost prijave, poduzeli službene radnje te pronašli počinitelje'', naveli su iz MUP-a.
Navode kako je riječ je o mlađim maloljetnicima s kojima je, uz prisustvo roditelja, obavljen razgovor prilikom kojeg je jedan maloljetnik priznao da je razbijao stakla na prozorima prijaviteljice.
''Protiv maloljetnih osoba će, sukladno zakonskim odredbama biti poduzete odgovarajuće mjere'', navedeno je iz MUP-a HNŽ-a za Bljesak.info.
Starica je za medije ranije izjavila kako se radi ''o tridesetak napada u posljednje tri godine''.