Preskoči na sadržaj
bljesak-logo
search icon
sun icon
open-nav
Teška prometna nesreća

Pješak poginuo na M-17 kod Žepča

Kako je potvrđeno iz Operativnog centra MUP-a Zeničko-dobojske županije, nesreća se dogodila u 4:20 sati na magistralnoj cesti M-17.
11.04.2026. u 07:55
text

Pješak je poginuo u prometnoj nesreći koja se dogodila u noći s petka na subotu u mjestu Tatarbudžak, općina Žepče.

Kako je potvrđeno iz Operativnog centra MUP-a Zeničko-dobojske županije, nesreća se dogodila u 4:20 sati na magistralnoj cesti M-17.

U nesreći je sudjelovalo jedno putničko motorno vozilo i pješak, a očevid su izvršili pripadnici Policijske stanice Žepče pod nadzorom dežurnog tužitelja.

Promet na toj dionici u međuvremenu je normaliziran i odvija se u oba smjera.

POVEZANO