Preskoči na sadržaj
bljesak-logo
search icon
sun icon
open-nav
Jedna osoba privedena

Mostar: U pucnjavi ranjene tri osobe

Oko 21.50 sati na jezeru u blizini Hidroelektrane Mostar, u prigradskom naselju Vrapčići došlo je do pucnjave u kojoj je ozlijeđeno nekoliko osoba.

Kako se moglo vidjeti na mjestu događaja ispaljeno je nekoliko metaka (neslužbeno doznajemo kako je pucano čak desetak metaka), te su bili vidljivi tragovi krvi, a policija je osigurala mjesto radi očevida koji će se raditi ujutro zbog mraka.

Prema izjavi dežurnog tužitelja za Bljesak.info u ovom incidentu koji se dogodio nedaleko od HE Mostar ranjene su tri osobe.

"Jedan počinitelj je pucao u smjeru tri osobe i sve ih je ranio. Tri osobe iz pucnjave su hospitalizirane, ali nisu životno ugrožene", rekao je tužitelj za Bljesak.info.

Tužitelj je potvrdio kako je pronađeno i izuzeto oružje kojim je počinjen ovo kazneno djelo. Bljesak.info neslužbeno doznaje da je jedna osoba privedena i vrši se kriminalistička obrada.

Tijekom nedjelje trebalo bi biti poznato više informacija.