Preskoči na sadržaj
bljesak-logo
search icon
sun icon
open-nav
Očevid

Mostar: Naoružani pištoljem opljačkali kladionicu

22.11.2015. u 18:12
text

U subotu oko 17 sati službenicima Policijske uprave Mostar obratila se M.B., uposlenica poslovnice kladionice 'Sport plus' u Ulici fra Didaka Buntića (naselje Balinovac), tvrdeći da je počinjeno razbojništvo.

Prema izvješću iz MUP-a HNŽ u poslovnicu kladionice ušle su dvije, uposlenici nepoznate, muške osobe koje su uz prijetnju upotrebe pištolja otuđile za sada nepoznat iznos novca.

Izvršen je očevid na mjestu događaja, te se poduzimaju dalje mjere i radnje kako bi se počinitelji pronašli, priopćeno je iz MUP-a HNŽ.