bljesak-logo
search icon
sun icon
open-nav
Nakon utakmice

Grčki huligani napali navijače BiH u Ateni

Napad se dogodio ispred jednog hotela u kojem su bh. navijači odsjeli, a napali su ih simpatizeri AEK-a koji su u tom trenutku bili "naoružani do zuba".
16.10.2019. u 09:55
text
Foto: Hools.net / Ilustracija

Manju skupinu navijača nogometne reprezentacije BiH napali su grčki huligani sat vremena nakon završetka sinoćnje utakmice u Ateni, javlja reporter portala Klix.ba iz ovog grada.

Prema prvim informacijama, napad se dogodio ispred jednog hotela u kojem su bh. navijači odsjeli, a napali su ih simpatizeri AEK-a koji su u tom trenutku bili "naoružani do zuba".

Kada su opkolili bh. navijače koji su mirno sjedili ispred hotela i raspravljali o utakmici, oduzeli su im majice i šalove koji simboliziraju reprezentaciju i državu BiH, a na svu sreću, na kraju nitko nije teže ozlijeđen i sve je završeno samo s nekoliko lakših udaraca.

"Teror" nad nedužnim navijačima BiH trajao je desetak minuta, nakon čega su grčki huligani pobjegli u nepoznatom smjeru.

comment icon
svi komentari (0)
POVEZANO