Preskoči na sadržaj
bljesak-logo
search icon
sun icon
open-nav
Konjic

Dvije osobe ozlijeđene u prometnoj na M-17

Prema službenim informacijama vozač je upravljajući vozilom marke VW Golf, izgubio nadzor nad vozilom i udario u stup pored ceste.
20.04.2026. u 09:43
text

Dvije osobe su ozlijeđene u prometnoj nesreći koja se dogodila u petak kasno navečer na magistralnoj cesti M-17 u mjestu Radešine, općina Konjic, priopćeno je iz MUP-a Hercegovačko-neretvanske županije.

Prema službenim informacijama, nesreća se dogodila 17. travnja u 23.15 sati, kada je L.E. (2006.) iz Konjica, upravljajući vozilom marke VW Golf, izgubio nadzor nad vozilom i udario u stup pored ceste.

U nesreći su ozlijeđeni vozač i suvozač Š.H. (2007.) iz Konjica, a stupanj njihovih ozljeda za sada nije utvrđen.

Obojica su zadržani na daljnjem liječenju u Javnoj ustanovi Opća bolnica Konjic.

POVEZANO