Preskoči na sadržaj
bljesak-logo
search icon
sun icon
open-nav
Prevrnuli se

Doboj-Tuzla: U nesreći poginuo 18-godišnjak

Osamnaestogodišnji mladić čiji su inicijali K.A. poginuo je u prometnoj nesreći koja se dogodila na magistralnoj cesti Tuzla - Doboj u Gračanici, rečeno je danas Srni u Ministarstvu unutarnjih poslova Tuzlanske županije.

Do nesreće je došlo kada je mladić čiji su inicijali J.F. (19), upravljajući automobilom "Golf 2", izgubio kontrolu nad vozilom i sletio sa ceste, pri čemu je, usljed prevrtanja vozila, suvozač K.A. ispao iz automobila.

Liječnici Doma zdravlja Gračanica izašli su na lice mjesta i konstatirali smrt mladića čiji su inicijali K.A. koji je nastanjen na području općine Gračanica.

Policija je izvršila očevid i radi na dokumentiranju ove prometne nesreće koja se dogodila sinoć u 22:40 sati, prenosi Srna.