bljesak-logo
search icon
sun icon
open-nav
NAJNOVIJE
Banja Luka

Beba ozlijeđena nakon što se babica u bolnici poskliznula

U vezi s navedenim, 16. ožujka 2025. godine policijski službenici su lišili slobode A.T. iz Banja Luke…
17.03.2025. u 13:01
text

Dana 15. ožujka 2025. godine u Klinici za ginekologiju i akušerstvo Univerzitetsko kliničkog centra Republike Srpske prilikom kupanja bebe babica s djetetom u rukama okliznula, prilikom čega su oboje pali na pod, te je došlo do ozljede glave djeteta, priopćeno je iz ove zdravstvene ustanove.

''Dijete je za sada stabilnog zdravstvenog stanja i pod stalnim je nadzorom. Istog dana Poslovodstvo UKC Republike Srpske je obavijestilo nadležne organe Ministarstva unutarnjih poslova Republike Srpske koji su došli u Kliniku i uzeli izjave'', navode iz UKC.

Policijski službenici Policijske uprave Banja Luka na osnovu prijave odgovornih osoba Univerzitetskog-kliničkog centra Republike Srpske poduzimaju mjere i radnje na dokumentiranju krivičnih djela nesavjesno pružanje ljekarske pomoći i teška tjelesna povreda, priopćeno je iz PU Banja Luka.

Policijskoj upravi Banja Luka je 15. ožujka 2025. godine u večernjim satima prijavljeno da je u službenim prostorijama jedno novorođenče zadobilo tjelesne ozljede.

U vezi s navedenim, 16. ožujka 2025. godine policijski službenici su lišili slobode A.T. iz Banja Luke, navodi se u priopćenju.

Sve mjere i radnje se, kako je navedeno, poduzimaju pod nadzorom dežurnog tužitelja banjalučkog Okružnog javnog tužiteljstva.

comment icon
svi komentari (0)
POVEZANO