Preskoči na sadržaj
bljesak-logo
search icon
sun icon
open-nav
Posjeta

Kordić obišao mostarske umirovljenike

Predsjednik Udruge umirovljenika Neretva, Tomislav Primorac, posebno je istaknuo važnost ovakvih trenutaka.
04.04.2026. u 09:44
text

Mostarski gradonačelnik, Mario Kordić je, u organizaciji Zaklade Svjetlo nade, posjetio Udrugu umirovljenika Neretva.

U ozračju nadolazećeg Uskrsa, uz darovane kolače i iskrene čestitke, prostorijom su se širili smijeh i ona posebna radost koja se ne može odglumiti, radost ljudi koji znaju cijeniti život u njegovoj punini.

Gradonačelnik nije krio emocije, naglasivši koliko mu ovakvi susreti znače.

''Ovakvi susreti za mene imaju posebno značenje. Naši umirovljenici su temelj društva, ljudi koji su svojim radom i životom izgradili zajednicu kakvu danas imamo. Najmanje što možemo učiniti jest posvetiti im pažnju, saslušati ih i truditi se da im svakodnevicu učinimo ljepšom i dostojanstvenijom. Njima dugujemo poštovanje, ali i konkretnu brigu'', rekao je.

Kordić s mostarskim umirovljenicima
Foto: PR / Kordić s mostarskim umirovljenicima

Predsjednik Udruge umirovljenika Neretva, Tomislav Primorac, posebno je istaknuo važnost ovakvih trenutaka.

''Ova posjeta nam zaista puno znači. Nije riječ samo o kolačima i čestitkama, već o osjećaju da nismo zaboravljeni. Ovakvi trenuci nas ispune i daju dodatnu snagu za svakodnevicu'', rekao je Primorac.

Susret nije ostao samo na lijepim riječima. U ugodnom razgovoru dogovoreni su i konkretni koraci za iduće razdoblje, planovi i aktivnosti koje će dodatno obogatiti svakodnevni život umirovljenika, potaknuti nova druženja i donijeti više sadržaja u njihove dane, naveli su iz Zaklade.

POVEZANO