DVD Ljuti Dolac nabavio je dva vozila, FAP 1620 i Mitsubishi L200, kojima će se unaprijediti rad društva i vatrogasna spremnost lokalne zajednice.
Vozilo FAP 1620 donacija je kolega iz DVD-a Rama, a iz DVD-a Ljuti Dolac naveli su kako je riječ o rezultatu dugogodišnjeg prijateljstva i suradnje između ljutodolačkoga i ramskoga kraja.
Drugo vozilo, Mitsubishi L200, nabavljeno je sredstvima prikupljenim tijekom Adventa 2024. godine, uz podršku Grada Širokog Brijega i Županije Zapadnohercegovačke. Iz DVD-a Ljuti Dolac istaknuli su kako Grad Široki Brijeg i Županija Zapadnohercegovačka kroz protekle tri godine kontinuirano podupiru rad društva i razvoj vatrogastva u toj zajednici.
Iz društva su zahvalili svima koji su na bilo koji način pomogli rad DVD-a tijekom proteklih godina, istaknuvši kako im podrška, povjerenje i zajedništvo daju dodatnu snagu i motivaciju za daljnji rad.
''Prije nešto više od tri godine, skupina entuzijasta pokrenula je inicijativu za osnivanje DVD-a Ljuti Dolac s jasnim ciljem – pružiti zaštitu i pomoć našoj lokalnoj zajednici'', naveli su iz DVD-a Ljuti Dolac.
Dodali su kako su iza njih tijekom protekle tri godine brojne intervencije i uspješno realizirani pothvati, od gašenja požara i sudjelovanja u različitim akcijama pomoći do kontinuirane nabave i unapređenja vatrogasne opreme.
''Svojim radom, trudom i zajedništvom nastojimo biti oslonac našoj zajednici onda kada je to najpotrebnije'', poručili su iz DVD-a Ljuti Dolac.
DVD Ljuti Dolac nastavlja raditi na daljnjem razvoju društva, opremanju i edukaciji svojih članova kako bi što spremnije i učinkovitije odgovorili na izazove i potrebe lokalne zajednice.