31:30

Široki u dramatičnoj završnici slavio protiv Čapljine

Sport / Rukomet | 29. 10. 2016. u 14:14 D.L.

Široki je u dramatičnoj završnici upisao pobjedu 31:30 protiv HRK Čapljine u susretu četvrtog kola Prve lige Rukometnog saveza Herceg Bosne igranoj u subotu u dvorani SRC Tucak u Širokom Brijegu. Bila je to druga ovosezonska pobjeda širokobrijeških rukometaša koji uz jedan poraz trenutačno imaju šest bodova i utakmicu manje.

Utakmica je do same završnice bila u egalu, u prvom poluvrijeme niti jedna momčad nije imala više od dva pogotka razlike, a na odmor se otišlo pri rezultatu 16:16.

U nastavku susreta Široki je zaigrao nešto bolje te je u dramatičnoj završnici uspio slaviti pobjedu. U posljednjih nekoliko minuta igrači trenera Mihovila Bilaća imali su četiri pogotka razlike, a Čapljina je presingom po cijelom terenu uspjela smanjiti rezultat na 31:30, no nije bilo vremena za preokret.

Najbolji strijelac utakmice bio je Majić iz Čapljine sa 16 pogodaka. Široki su do pobjede predvodili Ivan Šaravanja i Frano Slišković sa 10 pogodaka dok je Ivan Lasić pridodao pet.

U petom kolu Široki gostuju u Ljubuškom kod Izviđača.