Poraz u Vitezu

Široki se žali da su im suci ukrali pobjedu

''Ovaj sudački par je samo slika i prilika države u kojoj živimo, a našem protivniku čestitamo na pobjedi i želimo puno uspjeha u daljnjem radu'', navode iz HRK Široki.
Sport / Rukomet | 17. 03. 2019. u 18:16 Bljesak.info

Rukometaši Širokog poraženi su u Vitezu od Rukometne akademije Vitez 32:31 (16:20) u susretu 10. kola Prve lige Rukometnog saveza Herceg-Bosne.

Širokobriješki klub objavio je da se, iako su imali uvjerljivo vodstvo u prvom poluvremenu te vodili do samog kraja susreta, ''u igru se umiješao iskusni premijerligaški sudački par Božić-Slipac i pogurao domaćine prema pobjedi''.

''U 50. minuti došlo je do naguravanja igrača na terenu, a razlog je bio taj što suci nisu svirali sedmerac kada je fauliran igrač Širokog Mate Marušić koji je išao sam u kontru. Suci su nakon naguravanja pokazali crveni karton igraču Širokog Leu Hrkaću. Sudački par Božić-Slipac ukupno je isključio Širokobriježane na 18 minuta'', navodi širokobriješki klub dodajući kako su domaći rukometaši do pobjede došli iz sedmerca u dosuđenog u posljednjoj sekundi susreta.