SEHA liga

Izviđač bez šansi protiv Vardara

Prvaci Bosne i Hercegovine nisu imali previše šansi u utakmici protiv aktualnog prvaka Seha lige.
Sport / Rukomet | 29. 11. 2018. u 08:00 Fena

Rukometaši Izviđača poraženi su na gostovanju kod Vardara 38:27 (21:13) u susretu regionalne SEHA lige.

Prvaci Bosne i Hercegovine nisu imali previše šansi u utakmici protiv aktualnog prvaka SEHA lige. Vardar je već nakon 15 minuta igre pobjegao na pet golova prednosti, a do poluvremena Makedonci su otišli na plus osam.

Drugo poluvrijeme bilo je samo formalnost i na kraju su domaći rukometaši slavili uvjerljivu pobjedu 38:27.

Dmitrij Kiselev, Janja Vojvodić i Gregor Ocvirk postigli su po 6 pogodaka u redovima Vardara, dok je kod Izviđača prvi strijelac bio Josip Čutura s 8 golova.

Izviđač je i dalje posljednji na ljestvici SEHA lige sa samo jednim osvojenim bodom, dok se Vardar priključio vodećim Zagrebu i Nexeu. Sve tri momčadi imaju po 21 bod.