EP 2022

Hrvatska teško poražena od Crne Gore

Na koncu je završilo 32:26 nakon što je Crna Gora cijelu utakmicu bila daleko bolja, a šest razlike je imala i na poluvremenu kada je rezultat bio 15:9.
Sport / Rukomet | 20. 01. 2022. u 17:10 Bljesak.info

Hrvatska je teško poražena od Crne Gore u Mađarskoj na Europskom prvenstvu u rukometu i praktički je ispala s natjecanja.

Igraju se još tri utakmice u skupini, protiv Danske, Nizozemske i Islanda, ali šanse za prolaz u polufinale su minimalne, ili nikakve.

Praktički od početka rasla je prednost Crne Gore koja je imala brojna rješenja u napadu protiv hrvatske obrane koja je pak ostavljala rupe na sve strane, a ništa nije obranio ni vratar Pešić.

U subotu je utakmica protiv Danske koja je jedan od najvećih favorita. U slučaju poraza i u toj utakmici Hrvatske će definitivno biti "out".

Dalje idu samo prve dvije reprezentacije u skupinama, koje će se plasirati u polufinale.