Smjena

Goluža umjesto Ivandije na klupi Zagrebaša

Sport / Rukomet | 03. 04. 2017. u 15:27 S.K.

Rukometni klub PPD Zagreb i trener Silvio Ivandija sporazumno su raskinuli ugovor, a njega će na klupi hrvatskog prvaka zamijeniti Slavko Goluža, objavljeno je u ponedjeljak iz zagrebačkog kluba.

PPD Zagreb je porazom ju četvrtak od Veszprema završio ovogodišnje natjecanje u EHF Ligi prvaka. Nakon što tjedan dana prije toga minimalno poraženi u zagrebačkoj Areni (22:23), hrvatski rukometni prvaci u uzvratu su izgubili rezultatom 29:19, piše Hina.

Ivandija je u listopadu prošle godine na klupi PPD Zagreba zamijenio Veselina Vujovića.

Prije toga je bio suradnik Slavka Goluže u reprezentaciji i Line Červara u Zagrebu (finale EHF kupa s Leonom), uspješno je vodio mlade hrvatske muške selekcije pa je s generacijom Kaleb, Slišković, Ivići osvojio naslov europskog prvaka, ali i svjetsko juniorsko srebro te mlađe juniorske selekcije rukometašica.