Dvorana u Sjevernom logoru

Rukometašice Krivaje upisale gostujuću pobjedu u Mostaru

Jedan migrant se u večenjim satima popeo na stup u Salakovcu i prijetio samoubojstvom.
Sport / Rukomet | 09. 11. 2019. u 22:00 Bljesak.info

Rukometašice Krivaje iz Zavidovića slavile su u subotu u Mostaru protiv HŽRK Zrinjski u okviru 7. kola Premijer lige rezultatom 33:19.

Iskusne gošće pitanje pobjednika riješile su već u prvom poluvremenu kada su nakon 30 minuta igre domaće rukometašice ostavile na samo 7 postignutih golova.

Zrinjski je u ovoj utakmici bio lišen usluga jedne od najboljih igračica Alme Teskeredžić koja je nedavno napustila redove nekadašnjih prvakinja Bosne i Hercegovine.

Krivaja je do kraja utakmice prednost povećavala na konačnih +14 te je Zrinjski nakon 7 kola ostao na samo jednom trijumfu.

Kod Krivaje najbolja Bašić s 8 pogodaka, a 7 je dodala Mehanović. Kod domaćih Ćorić 5 pogodaka, dok je Mišura postigla 4 gola.