Giroud za povijest

Ubojiti Francuz u finom društvu: Izjednačio rekord Henryja!

Golovima u 32. i 71. minuti ušao je u povijest francuske reprezentacije. Giroudu su to bili 50. i 51. pogodak u dresu Tricolora, čime se izjednačio na vrhu najboljih francuskih strijelaca s Thierryjem Henryjem.
Sport / Qatar 2022 | 22. 11. 2022. u 22:26 Bljesak.info

Napadač Milana i francuske nogometne reprezentacije Olivier Giroud zabio je dva gola u pobjedi Francuske 4:1 nad Australijom.

Osim njega, zabijali su još Kylian Mbappe i Adrien Rabiot. Zanimljivo, Francuzi su čak tri pogotka postigli udarcem glavom, a Giroud je jedan zabio nogom.

Giroudu je za prvi pogodak asistirao Rabiot, a za drugi Mbappe.

Giroud je protiv Australije upisao 115. nastup u francuskom dresu za koju je debitirao 2011. godine.