VIDEO | Išao sam na prazan gol i promašio

U duelu Srbije i Ukrajine vidjeli smo nestvarnu situaciju.
Sport / Ostali sportovi | 23. 01. 2022. u 21:16 Bljesak.info

Video promašaja možete pogledati ovdje.

Sa Europskog prvenstva u fustalu dolazi nam vjerojatno promašaj stoljeća.

Ukrajina je vodila 0:5 i u jednom napadu su oduzeli loptu Srbiji koja je u tom trenutku igrala bez golmana.

Reprezentativac Ukrajine Korsun je sam krenuo prema praznom golu i loptu je u jednom trenutku malo više zakačio, dovolno za jači for i da mu ona pobjegne.

O ovom promašaju će se sigurno pričati, a zašto Ukrajinac nije jednostavno opucao na prazan gol ostaje misterija.

Inače Ukrajinci su u spomenutom meču slavili sa 1:6 i tako Srbiju ostavili samo na teorijskim šansama za plasman u nokaut fazu.

Junak Ukrajine bio je Zvarych sa dva gola u drugoj i 34. minuti. Vasić je postigao autogol u šestoj minuti, a golove za Ukrajince postigli su još Abakshin u 15., Chernivasky u 20. i Korsun u 39. minuti utakmice.

Počasni gol za Srbiju dao je Tomić u 39. minuti.

Reprezentacija Srbije imala problema sa koronavirusom, ozljedama, ali to sigurno ne opravdava ovako lošu predstavu danas.