Osvoeno je 20 medalja

Uspješan vikend za mostarski taekwondo klub Cro Star

Ukupno je osvojeno osam zlatnih medalja, pet srebrenih i sedam bronci.
Sport / Ostali sportovi | 10. 03. 2019. u 07:50 Bljesak.info

Mostarski taekwondo klub Cro Star na međunarodnom taekwondo turniru Bosna Open 2019. u Visokom osvojio je 20 medalja, dvije titule najboljih natjecatelja i pet pehara za ekipni plasman.

(8 zlata, 5 srebra, 7 bronci

Zlato su osvojili Antonio Rezo, Damir Ćubela, Dorijan Matić, Ivan Perić, Luka Penavić, Matej Sesar, Barbara Penavić, Iva Šetka.

Srebro: Andrej Matić, Josip Bevanda, Barbara Penavić, Lucija Kovačević, Nika Šunjić.

Bronca: Adrian Marinović, Dorijan Matić, Filip Vidačak, Matej Vidačak, Roko Baković, Romano Blažević, Vanesa Matić.

Iva Šetka je proglašena najboljom vrtićankom, a Dorijan Matić je najbolji dječak u disciplini kick.

Barbara Penavić je druga najbolja djevojčica u disciplini kick, dok je Antonio Rezo  zauzeo drugo mjesto u konkurenciji mlađih kadeta.

Osvojeno je 5 pehara za ekipni plasman:

ekipno 1. mjesto u disciplini kick za dječake

ekipno 2. mjesto u disciplini kick za djevojčice

ekipno 2. mjesto u vrtićankama

ekipno 3. mjesto u mlađim kadetima

ekipno 3. mjesto u kadetima

Na turniru u Visokom sudjelovalo je 430 natjecatelja. Ekipu Cro Stara vodili su treneri Klaudia Marić i Miran Đorđevski.

Ovo je bio posljednji kontrolni turnir pred državno prvenstvo, koje će se održati krajem mjeseca u Posušju.