A, da ode u Visoko?

Postaje neugodno: Marin Čilić ispao u prvom kolu turnira u Kölnu

Marin je imao tri prilike za 'break', ali nijednu nije iskoristio, dok je s druge strane Amerikančeva uspješnost u tom polju bila 1/9. U konačnici se ispostavilo kako je i to dovoljno da u konačnici odnese pobjedu.
Sport / Ostali sportovi | 19. 10. 2020. u 22:58 Bljesak.info

Nastavlja se loša serija Marina Čilića. Najbolji hrvatski tenisač poražen je u prvom kolu ATP-a u Koelnu od 71. igrača svijeta Stevea Johnsona s 2:0 u setovima (7:6, 6:4).

U prvom setu nije bilo oduzimanja servisa, a Čilić je kod 5:6 spasio čak četiri set lopte na svoj servis. U "tie-breaku" je Johnson poveo s 3:0 i to vodstvo održao dokraja za dobitak prvoga seta.

U drugom setu je Amerikanac odmah napravio "break" za 1:0, a Marin dokraja nije uspio doći ni do "break -lopte".

Čilić je imao 12 asova, jedan as servis više od svojeg protivnika, i 55 posto ubačaja prvoga servisa.

Zanimljivo je kako je ovo bila prva pobjeda Amerikanca u njihovom sedmom međusobnom ogledu.

Podsjetimo, prije četiri dana na istim terenima u 2. kolu Čilić je ispao od Španjolca Davidovich Fokina.