Prvenstvo Herceg-Bosne u Posušju

Pet medalja za Taekwondo klub Široki Brijeg

Sport / Ostali sportovi | 03. 12. 2017. u 12:10 Bljesak.info

U subotu je Taekwondo klub Široki Brijeg nastupio na Prvenstvu Herceg-Bosne u Posušju, a njegovih pet natjecatelja izborilo se za pet medalja: četiri bronce i srebro.

Srebro je osvojio Luka Zeljko, a broncu su osvojili Mateo Zeljko, Tvrtko Jelić, Ivan Mandić i Fran Mandić.

Taekwondo klub Široki Brijeg je svojim članovima osigurao i nove klupske trenerke i majice, pa su se u njima i predstavili na Prvenstvu Herceg Bosne u Posušju.

U 2017. godini su članovi Taekwondo kluba Široki Brijeg osvojili 12 medalja u ovom Olimpijskom sportu za svoj grad nastupajući na turnirima u BiH i Hrvatskoj.

''Naš klub je u malo više od godinu dana djelovanja ostvario niz uspjeha na turnirima. Isti su dokaz kvalitetnoga rada trenera i članova. Uvjeti rada za naše članove su jako dobri, stoga pozivamo sve one koje zanima taekwondo da nam se pridruže'', rekao je Vedran Kožul, predsjednik Taekwondo kluba Široki Brijeg.