Iznenađenje na Pecari

Odbojkašice Širokog do pobjede protiv Kaknja tek nakon pet setova

Ovo je veliko rezultatsko iznenađenje, s obzirom da su Širokobriježanke istaknule kandidaturu za Premijer ligu, a danas su podijelile bodove sa ekipom koja se tek vratila u Super ligu Federacije BiH.
Sport / Ostali sportovi | 29. 10. 2017. u 18:45 Bljesak.info

Odbojkašice širokobriješkog Smeča teže od očekivanog došle su do pobjede nad ekipom Kaknja iz istoimenog grada.

Odbojkašice Širokog povele su u prvom setu, da bi ekipa Kaknja izjednačila, a potom i prešla u vodstvo.

Domaće igračice potom su četvrti set osvojile u svoju korist i odvele utakmicu u peti, odlučujući set, u kojemu su slavile i tako na Pecari ostavile dva boda, pobijedivši sa 3:2.

Ovo je veliko rezultatsko iznenađenje, s obzirom da su Širokobriježanke istaknule kandidaturu za Premijer ligu, a danas su poražene od ekipe koja se tek vratila u Super ligu Federacije BiH.