Premijer liga

Odbojkašice Mostara slavile na Palama i zauzele šesto mjesto na ljestvici

Ovom pobjedom Mostarke su su zauzele šesto mjesto na ljestvici Premijer lige BIH, i sudeći po dosadašnjim rezultatima Mostarke imaju velike izglede za opstanak u Premijer ligi BiH.
Sport / Ostali sportovi | 29. 10. 2017. u 14:50 Bljesak.info

Odbojkašice Mostara došle su na Palama do važne pobjede u svojoj prvoj sezoni u Premijer ligi BiH, najelitnijem rangu odbojkaškog natjecanja u BIH.

Mostarke su odlično otvorile utakmicu i prvi set pobijedile sa 25:22, da bi domaća ekipa izjednačila rezultat osvojivši drugi set.

Mostarke potom treći i četvrti set osvajaju rezultatom 25:22 i tako sva tri boda donose u grad na Neretvi.

U sljedećem kolu Mostarke će na domaćem terenu dočekati ekipu Banja Luke.

OK ''Jahorina'' - SOK ''Mostar'' 1:3 (22:25, 25:16, 22:25, 22:25)