Na domaćem parketu

Težak i iznenađujući poraz odbojkašica Mostara

Ovaj poraz je definitivno iznenađenje kola, s obzirom da Mostarke zauzimaju sami vrh ljestvice, dok će se Jahorina boriti za ostanak u ligi.
Sport / Ostali sportovi | 05. 12. 2020. u 17:37 Bljesak.info

Težak poraz doživjele su ovoga vikenda odbojkašice Studentskog odbojkaškog kluba Mostar.

Mostarke su na domaćem terenu poražene od ekipe Jahorine s Pala.

Odbojkašice Danila Tadića slavile su u prvom setu sa 26:24, u drugom setu sa 25:22 dok su treći set osvojile rezultatom 25:20.

Ovo je drugi poraz Mostarki zaredom - prošlog vikenda s 3:0 poražene su od Gacka, također na domaćem terenu.

U sljedećem kolu Mostarke gostuju u Goraždu.

Utakmica pod Bijelim Brijegom igrala se bez gledatelja, sukladno COVID protokolu Odbojkaškog saveza BiH.

Utakmicu su sudili Slaviša Kuzmanović i Adnan Kološ.