Bez većih problema

Novak očekivano u polufinalu

Break za 5:3, treći za 3:1, u drugom setu i to je bilo dovoljno. Novak je odlično servirao, na prvom servisu samo četiri izgubljena poena, ukupno 14 as servisa, 26 neforsiranih pogrešaka Rubleva. Sve je trajalo 69 minuta.
Sport / Ostali sportovi | 17. 11. 2021. u 20:02 Feđa Ibrulj

Prema očekivanju, nakon dva odigrana meča, Novak Đoković je ima dvije pobjede i još uvijek je bez izgubljenog seta u Torinu. Ovom drugom današnjom pobjedom, prvi reket svijeta je izborio plasman u polufinale ATP Finalsa. Andrey Rublev se trudio, pokušavao, ali nije išlo. Čak je i uspio na početku meča napraviti break međutim, to je bilo sve od Rusa.

"Odličan nastup pogotovo na servis gemovima, servirao sam dobro, to me je rasteretilo i olakšalo posao. On igra izuzetno brzo, prvi put smo se suočili na terenu. Bilo je nervoze sa obe strane na početku, izgubili smo obojica servis gem. Nakon breaka, stvari su se posložile, počeo sam da ga čitam. Nezgodan je rival, ali sam uspio promjenom ritma da ga izbacim iz zone komfora i to mi je pomoglo da ga pobjedim u dva seta" rekao je Novak nakon meča.

U trećem kolu po skupinama Novak neće igrati protiv Grka Tsitsipasa. Grk je izgubio prvi meč i onda se odlučio povući zbog ozljede lakta. Njega će zamijeniti Camaeron Norrie, Britanac, trenutačno 12. na svijetu.