Karate klub ''Student''

Mostarski karataši donijeli nove medalje u Mostar

Zlatnu medalju ostvarili su u katama ekipno kadeti/juniori i to u sastavu Ruslan Ćorajević, Danis Kuko i Said Razić.
Sport / Ostali sportovi | 15. 05. 2023. u 18:37 Bljesak.info

Univerzitetski karate klub ''Student'' Mostar u Bugojnu je osvojio je šest novih medalja.

Naime, natjecatelji ovog mostarskog Kluba nastupili su 13. svibnja 2023. na 19. Futura Kup-u u Bugojnu i tako izborili zavidne razultate.

Zlatnu medalju ostvarili su u katama ekipno kadeti/juniori i to u sastavu Ruslan Ćorajević, Danis Kuko i Said Razić.

Danis Kuko u svojoj kategoriji osvojio je srebro u Bugojnu, a bronce su ovoga puta pripale Alini Hebibović, Saidu Raziću, Eni Kolašinac i Muhamedu Đonki.

Ovaj put bez medalje ostali su Sara Husnić i Omar Šito koji su zauzeli 5. mjesto u svojim kategorijama.