Natjecanje

Mostarska ''Neretva' Iz Sarajeva donijela četiri medalje

Srebrene medalje osvojili su:Lana Čarapina do 44 kg (U15), Ajdina Aličić do 63 kg (U15) i Hrvoje Knezović do 81 kg (U18).
Sport / Ostali sportovi | 30. 08. 2021. u 08:11 Bljesak.info

Mostarska ''Neretva'' drugu polusezonu otvorila je nastupom na poznatom međunarodnom judo turniru u Sarajevu.

JK Neretva na ovaj turnir poveo je 4 natjecatelja i u Mostar su se vratili s istim brojem medalja. Osvojene su 3 srebrene i 1 brončana medalja, što je 100% učinak.

Kup grada Sarajeva u organizaciji JK Braća Lukač i ove godine okupio je veliki broj natjecatelja iz Slovenije, Hrvatske, Crne Gore i Bosne i Hercegovine.

Srebrene medalje osvojili su:Lana Čarapina do 44 kg (U15), Ajdina Aličić do 63 kg (U15) i
Hrvoje Knezović do 81 kg (U18).

Brončanu medalju osvojio je Đulijano Osmanović do 42 kg (U13).

Podsjećamo kako je ovaj mostarski klub u prvom djelu sezone ostvario izvrsne rezultate osvojivši 20 državnih medalja te nekolike ekipnih titula na državnim prvenstvima.

Mlađe kadetkinje postale viceprvakinje BiH u borbama, zatim kadetski i seniroski prvaci BiH u judo katama.

Također, ostvaren je plasman na tri Balkanska prvenstva za uzrast mlađih kadeta, kadeta i seniora.

''Klub nastavlja sa svojim radom i pripremama za sljedeća natjecanja, a ovim putem pozivamo sve dječake i djevojčice uzrasta od 5 do 15 godina da nam se pridruže. Upis je u tijeku. Sve informacije o upisu možete dobiti na fb stranici ili na web stranici kluba. Dobro došli u našu sportsku obitelj'', priopćeno je iz JK ''Neretva''.