Grad bez dvorane

Mostar ima prvake u atletici!

Drugog dana prvenstva u Zenici su održana natjecanja u skakačkim disciplinama u kojima je Mostar dobio dva prvaka Federacije BiH, viceprvaka te jedno treće mjesto u skoku u dalj.
Sport / Ostali sportovi | 13. 02. 2022. u 16:38 Bljesak.info

Mostarski atletičari Emina Đulić, u kategoriji pionirke i Emin Lizde, u kategoriji cicibani, prvaci su Federacije BiH u skoku u dalje na Pojedinačnom dvoranskom prvenstvu FBiH za mlađe kategorije u atletici.

Naime, prvog dana prvenstva u Sarajevu je održano natjecanje u trkačkim disciplinama.

Emina Đulić osvojila je 3. mjesto u kategoriji pionirke, disciplina 60m – sprint; Emin Lizde 3. mjesto u kategoriji cicibani, disciplina 60m – sprint te je postavio novi osobni rekord.

Đulić i Lizde su prvaci, a Loren Markin je osvojio 2. mjesto u kategoriji cicibani dok je Anesa Đono zauzela 3. mjesto u kategoriji pionirki.