ATP Beč

Medvjedev lako svladao Thiema

U meču je domaći miljenik Thiem imao samo jednu break priliku koju nije iskoristio, dok je Medvjedev stalno prijetio i na kraju uz tri breaka slavio nakon jednog sata i 38 minuta igre.
Sport / Ostali sportovi | 27. 10. 2022. u 18:43 Bljesak.info

Danil Medvjedev, prvi nositelj dvoranskog ATP turnira u Beču, lako je prošao novu prepreku te je u 2. kolu svladao domaćeg tenisača Dominica Thiema 6-3, 6-3.

Bio je to drugi meč ruskog tenisača u Beču kojeg je dobio bez izgubljenog seta, a sljedeći suparnik bit će mu Talijan Jannik Sinner ili Argentinac Francisco Cerundolo.

Drugi Rus nije imao pobjednički četvrtak u Beču. Treći nositelj Andrej Rubljov je bio inferioran u meču protiv Bugarina Grigora Dimitrova koji je slavio 6-3, 6-4. Ispao je i sedmi nositelj Britanac Cameron Norrie kojeg je Amerikanac Marcos Giron svladao 6-3, 6-4.

Ovog se tjedna igra i dvoranski ATP turnir u Baselu gdje je u četvrtak odličnu partiju odigrao Španjolac Roberto Bautista Agut svladavši Andyja Murrayja 6-3, 6-2. Jednostavnu je pobjedu ostvario i Kazahstanac Aleksander Bublik koji je bio bolji od Španjolca Alberta Ramosa Vinolasa sa 6-3, 6-3.