EP za juniorke

Lana Pudar donosi još jedno srebro u Mostar

Na Europskom prvenstvu za juniorke u Bukureštu Pudar je osvojila srebro u disciplini 100 metara delfin.
Sport / Ostali sportovi | 07. 07. 2022. u 17:24 Bljesak.info

Lana Pudar ne prestaje briljirati. Mostarka se okitila novom medaljom.

Lana Pudar isplivala je dionicu 100 metara delfin za 57:88 i osvojila drugo mjesto.

16-godišnjakinja iz Mostara je prošle godine osvojila je srebrnu medalju na Europskom prvenstvu za juniorke u disciplini 200 metara delfin, nakon čega je bila srebrna u istoj disciplini na 50 metara, a kruna natjecanja došla je 11. srpnja 2021. godine kada je postala prvakinja na 100 metara delfin.

Mlada Mostarka je na nedavno završenim Mediteranskim igrama osvojila dva zlata, na 100 i 200 metara delfin, a u istoj disciplini na 50 metara zauzela je peto mjesto.