Karate klub Široki Brijeg

Širokobriježani kući nose 13 medalja

Karate klub Široki Brijeg je nastupio s 15 natjecatelja koji su osvojili 13 medalja.
Sport / Ostali sportovi | 13. 02. 2022. u 11:10 Bljesak.info

Karate klub Široki Brijeg nastupio je na 7. Valentinovo karate turniru u Tuzli.

Na turniru je nastupilo oko 950 natjecatelja iz 103 kluba, te 8 država. Širokobriješki klub je zauzeo visoko 5. Mjesto u konkurenciji od 103 kluba.

Zlatne: Valentino Slišković, Viktor Kvesić, Iva Marić, Ekipno cure (Iva Marić, Klara Lovrić, Marija Ivanković te Nika Čolak)

Srebrene: Klara Lovrić, Viktor Kvesić, Karlo Spajić, Petar Hrkač, Ekipno muška ekipa (Viktor Kvesić, Valentino Slišković, Mihael Hrkač te Matej Galić)

Bronce: Mihael Hrkač, Bruno Pinjuh, Ivan Karačić i Valentino Slišković

"Čestitke osvajačima medalja, te hvala roditeljima na nesebičnoj podršci Ekipu su vodili treneri Marin i Goran Hrkač", priopćili su iz KK Široki Brijeg.