Poraz

Karlović ispao u prvom kolu Münchena

Tijekom čitavog dvoboja Karlović nije uspio osigurati niti jednu 'break-loptu', a to su se nije dogodilo već jako dugo.
Sport / Ostali sportovi | 01. 05. 2018. u 15:39 Bljesak.info

Hrvatski tenisač Ivo Karlović nije se uspio plasirati u 2. kolo ATP turnira u Münchenu, uspješniji od njega na startu turnira bio je Nijemac Philipp Kohlschreiber sa 7:5, 6:4 nakon sat i 16 minuta igre.

Kohlschreiberu je za četvrtu pobjedu u šestom međusobnom dvoboju protiv Karlovića bio dovoljan po jedan 'break' u svakom setu, piše Hina.

Nakon što nije iskoristio prve četiri prilike za oduzimanje servisa, jednu u prvom gemu, te 0:40 u sedmom, Kohlschreiber je iskoristio petu priliku za prednost od 6:5 nakon koje je odservirao za osvajanje prvog seta.

U drugom setu 34-godišnji Nijemac je oduzeo servis 39-godišnjem Karloviću kod rezultata 2:2 i mirno zadržao tu prednost do kraja.