Kup Jadrana 2023.

Karate klub Zrinjski iz Splita donio devet odličja

Brončana odličja su osvojili Rafaela Ćorić i Mihael Šimić u kategorijama učenica i učenika.
Sport / Ostali sportovi | 27. 03. 2023. u 12:28 Bljesak.info

Karate klub Zrinjski iz Mostara osvojio devet odličja na ''Kupu Jadrana 2023.'' u Splitu.

Ovaj mostarski klub nastupio je na natjecanju protekle subote 25. ožujka, a koje je okupilo oko 500 natjecatelja iz 40 klubova i četiri države.

Zlatne medalje su osvojili Patrik Bohm u kategoriji mlađih učenika i Marija Mandić u kategoriji juniorki.

''Ovaj puta je falilo malo sportske sreće tako da je dosta finalnih mečeva nažalost otišlo u korist protivnika pa su tako srebrene medalje osvojili Anđela Ćorić u kategoriji mlađih učenica, Ivano Detki, Antonio Palameta u kategoriji učenika te Petra Bandić u svom debitantskom nastupu u kategoriji juniorki. Kristijan Palameta je također tijesno izgubio finalnu borbu te se morao zadovoljiti sa srebrnom medaljom u kategoriji mlađih kadeta'', priopćili su iz Karate kluba Zrinjski.

U nastavku sezone mostarski klub očekuju novi turniri, od kojih je fokus na izborni turnir za Balkansko prvenstvo za djecu koje će se održati u Baru- Crna Gora i to sredinom mjeseca svibnja.

Ističu i da upis u školu karatea Karate kluba Zrinjski Mostar traje i dalje.

Upisati se možete ponedjeljkom i četvrtkom u vremenu od 18:45-19:45 u dvorani ekonomske škole (ulaz preko puta MUP-a). Sve dodatne informacije porukom na Facebook ili na broj telefona 063 332 055.