Uspješan nastup

Karate klub Široki Brijeg uspješan na Bosna Openu s dva zlata i tri bronce

Zlatne medalje na turniru Bosna Open osvojili su Matej Zeljko i Iva Marić, dok su bronce pripale Mihaeli Hrkać, Ivanu Karačiću te Ivi Slišković.
Sport / Ostali sportovi | 11. 03. 2024. u 10:31 Bljesak.info

Ove nedjelju je na Ilidži održan turnir Bosna Open koji je prikupio oko 1500 natjecatelja iz 8 država, te 111 klubova. Karate klub Široki Brijeg osvojio je 2 zlatne medalje te 3 bronce.

Zlatne medalje su osvojili Matej Zeljko i Iva Marić, dok su bronce pripale Mihaeli Hrkać, Ivanu Karačiću te Ivi Slišković.

Ekipu su vodili treneri Marin i Goran Hrkać te Robert Šaravanja.
Klub je snosio sve troškove turnira svojim članovima. Narednog vikenda jedan dio ekipe će nastupiti u Slovačkoj Bratislavi, dok će drugi dio biti prisutan u Splitu na kupu Jadrana.

Karate klub Široki Brijeg zahvaljuje se Gradu Širokom Brijegu te Županiji Zapadno Hercegovačkoj na podršci.