Kup Jadrana

Karatašima Zrinjskog osam odličja iz Splita

Sport / Ostali sportovi | 13. 03. 2017. u 09:25 S.K.

Za vikend je održan međunarodni karate turnir Kup Jadrana na kojem je nastupilo više od 550 natjecatelja iz četiri država regije i 37 klubova.

Na ovom jakom turniru Karate klub Zrinjski Mostar nastupio je sa 10 članova i ostvario odličan uspjeh, osvojivši osam odličja.

Najviše na turniru pokazala je Petra Bandić koja je u kategoriji djevojčice -37 kg. osvojila zlatno odličje. Teo Falak, Sandi Blazević i Tomislav Doko su osvojili drugo mjesto u svojim kategorijama.

Trećim mjestom i brončanim odličjem okitili su se Marija Mandić, Dora Rezić, Klara Tomić i Marija Marojević.

Trener Marko Opančar, koji je i ovaj put bio uz tatatmi, zadovoljan je odličnim rezultatima, a još više prikazanim karateom s naglaskom da sezona ide dalje i da nema vremena za opuštanje.