Split karate Cup

Karataši Zrinjskog uspješni u Splitu

Sport / Ostali sportovi | 06. 02. 2017. u 21:42 S.K.

U nedjelju je održan prvi međunarodni Split karate Cup na kojem je sudjelovalo više od 700 natjecatelja iz šest država.

Na ovom jakom turniru Karate klub Zrinjski Mostar nastupio je sa 11 članova i osvojio pet odličja. Mladi karataši Zrinjskog opravdali su očekivanja trenera Marka Opančara koji je i ovaj put bio uz tatami.

Natjecatelji koji su osvojili odličja su: Petra Bandić u kategoriji mlađe učenice do 36 kg, 2. mjesto, Teo Falak, borbe, učenici do 34 kg, 3. mjesto, Dora Rezić, borbe mlađe kadetkinje do 40 kg, 2. mjesto, Ivan Raič, borbe, mlađi kadeti do 52 kg, 3. mjesto i Sandi Blažević, juniori preko 76 kg, 2. mjesto.

Trener Opančar zadovoljan je prikazanim uz žal za još nekoliko propuštenih prilika da se broj odličja poveća, jer su mladi karataši Zrinjskog izgubili u nekoliko kategorija u borbi za odličje i tako ostali na najnezahvalnijem petom mjestu.

Karate klub Zrinjski Mostar na međunarodnom turniru u Splitu su predstavljali i dva sudca, Zdravko Čuturić Volta i Emil Ćorić.