Kup Mokošice 2016

Judo klub Neretva s devet natjecatelja osvojio osam medalja

Sport / Ostali sportovi | 05. 11. 2016. u 23:20 S.K.

U subotu je u organizaciji Judo klub Mokišica iz Dubrovnika u Sportskoj dvorani Osnovne škole Bartola Kašića održan 10. Međunarodni judo turnir “Kup Mokošice 2016”.

Na turniru je sudjelovalo preko 300 natjecatelja iz Crne Gore, Bosne i Hercegovine i Hrvatske.

Judo klub “Neretva “ iz Mostara pod vodstvom trenera Ivana Jurića nastupio je s devet natjecatelja, a ukupno je osvojeno osam medalja - četiri zlatne, tri srebrne i jedna brončana.

• Josip Previšić -55 kg

Jedini član Neretve koji ovaj put nije imao sreće da osvoji medalju bio je Rade Vranješ -38 kg. Imao je dva poraza i dvije pobjede, pa se nije uspio ovaj put popeti na pobjedničko postolje.

“Za pohvaliti je da smo u jednoj težinskoj kategoriji (do 55) osvojili sve tri medalje, to jeste sva mjesta na pobjedničkom postolju pripala su natjecateljima iz JK Neretva”, poručili su iz kluba.